Sākums
Aktualitātes
“Novada Garšas” e-tirgus atklāšana izstādē “Riga Food”

“Novada Garšas” e-tirgus atklāšana izstādē “Riga Food”

1 septembris, 2022
Visas aktualitātes, Novada Garša

Jaunais “Novada Garšas” produkts – e-tirgus katalogā novadagarsa.lv – savu darbu sāks 8. septembrī starptautiskās pārtikas izstādes “Riga Food 2022” ietvaros, aicinot ikvienu izmēģināt vietējo produktu iegādi internetā.

E-tirgu svinīgi atklās “Novada Garšas” patrons, bijušais Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Četru ražotāju – “Sun Bears Latvia“, “Lapsu mājas siers“, “IGB oga” un “LIVO” – labumu meistarklasēs varēs iepazīt arī jauno e-tirgus platformu, uzzināt, kādus produktus tā jau piedāvā un kāda ir norēķinu un produktu piegādes kārtība.

Trijās izstādes dienās būs arī “Laimīgās stundas” – no 10.00 līdz 11.00 un no 15.00 līdz 16.00, kad minētie ražotāji gādās par gardiem pārsteigumiem apmeklētājiem.

Paralēli e-tirgus iepazīšanai 9. septembrī būs iespēja paviesoties arī Pārtikas produktu kvalitātes zīmju vēstniecībā. Tajā ikkatrs varēs uzzināt, kādas pārtikas kvalitātes shēmas darbojas Latvijā, kurās no tām līdzdarbojas arī “Novada Garša”.

Par jaunām tendencēm un sertifikācijas prasībām Zaļā kursa ietvaros saistībā ar starptautisko GlobalG.A.P. sertifikātu informēs šīs shēmas pārstāve Latvijā, Krievijā un Centrālāzijā – Edīte Strazdiņa.

Izstādes ietvaros triju dienu garumā apmeklētājus aicināsim iepirkties jaunajā e-tirgū, bet pasākumā noslēgumā 10. septembrī izlozēsim vienu laimīgo, kurš balvā saņems gardumu grozu no visiem četriem ražotājiem.

Ikvienu aicināsim griezt arī Laimes ratu ar izzinošiem jautājumiem kā par “Novada Garšu”, tā mūsu četriem ražotājiem, kuri šīs trīs dienas darbosies mūsu stendā. Pareizo atbilžu autoriem – balviņas. Pie balvas katru dienu varēs tikt arī tie, kuri izstādē nofotografēsies “Novada Garšas” stendā un ar mirkļbirku #novadagarsa, #rigafood savu foto ievietos sociālajos tīklos.

Plašāka informācija par jauno e-tirgu: Ance Sniķere, ance.snikere@llkc.lv

 

Citas aktualitātes

Latvijas Lauku konsultāciju un
izglītības centrs.
Lauku attīstības nodaļa
Adrese
Rīgas ielā 34,
Ozolnieki, Ozolnieku pagasts,
Jelgavas novads,
LV-3018, Latvija
Latvijas Lauku konsultāciju un
izglītības centrs.
Lauku attīstības nodaļa
© 2019 - 2024 Visas tiesības aizsargātas
SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs

Pašlaik notiek darbi pie lapas uzlabošanas, drīzumā lapa būs atkal pieejama.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.