Par Novada Garšu

Šo lapu veido un uztur SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) www.llkc.lv - organizācija ar senu vēsturi, kas 1991.gadā tika nodibināta kā Zemkopības ministrijas budžeta iestāde.
LLKC apvieno spēcīgu profesionālu konsultantu un ekspertu komandu, aptverot plašu kompetenču spektru lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, zivsaimniecībā, lauku attīstībā un nelauksaimnieciskajā uzņēmējdarbībā – sākot no tādām jomām kā ilgtspējīga saimniekošana, tehnikas optimāla izmantošana, produktu pārstrāde, produktu realizācija, kopdarbība, tirgus pētījumi, inovācijas, attīstības plānu izstrāde un finanšu piesaiste attīstībai, līdz grāmatvedības un finanšu organizēšanai. LLKC pakalpojumi ir plaši pieejami visā Latvijas teritorijā, tā kalpo kā vienas pieturas aģentūra, kas atrodas tuvu lauku uzņēmējiem un kur tie var vērsties, ja radies kāds jautājums, problēma, attīstības ideja, vēlme kaut ko mainīt, uzlabot vai vienkārši saņemt kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus.

Novada Garšas pirmssākums meklējams 2016. gadā, kad ar Zemkopības ministrijas atbalstu izstādē Riga Food vienkopus pulcinājām 100 mazos pārtikas ražotājus un mājražotājus, kas 4 novadu stendos prezentēja un dižojās ar savā novadā ražotiem un audzētiem produktiem.
Kā turpinājums šai aktivitātei ir izveidots šis Novada Garšas apjomīgais informatīvais katalogs un E-tirgus ar mērķi ir savienot tos, kuri vēlas ērti, droši un vienkārši pārdot vai pirkt kvalitatīvu, zināmas izcelsmes vietējo pārtiku.

Novada Garšas komanda

Elīna Ozola

Nodaļas vadītāja
Elīna ir Novada Garšas galvenais cilvēks, līderis un virzītājs. Bijusi klātesoša šī zīmola radīšanas procesā, kā arī tur roku uz pulsa visās ikdienas aktivitātēs.
elina.ozola@llkc.lv
+371 26420913

Ilva Kavicka

Projektu vadītāja
Ilvas pārziņā ir Novada Garšas E-Tirgus. Ja esi ražotājs vai saimniecība un vēlies pievienoties - sazinies. Ja esi pircējs un ir radušies jautājumi, arī tad vari rakstīt vai zvanīt.
ilva.kavicka@llkc.lv
+371 28021916

Sandra Eimane

Projektu vadītāja
Sandra ir starptautiskās pārtikas kvalitātes shēmas GLOBALG.A.P. konsultante un koordinatore Latvijā, jaunā lauksaimniece, "Jauno zemnieku kluba" valdes priekšsēdētāja, projektu vadītāja Lauku attīstības nodaļā, kā arī konferenču un semināru organizatore. Un arī Novada Garšas pasākumos, lai tie izdotos, Sandra vienmēr ir klātesoša.
sandra.eimane@llkc.lv
+371 26327041

Dace Langiša

Nodaļas vadītāja
dace.langisa@llkc.lv
+371 26522748

Valdis Pavlovskis

Projektu vadītājs
Valda prasmes, spējas un talanti spilgti izpaužas pasākumu scenāriju rakstīšanā, dažādu ideju ģenerēšanā un sadarbībā ar skatuves māksliniekiem. Viņš prot lieliski arī novadīt pasākumus.
valdis.pavlovskis@llkc.lv
+371 29404202

Linda Dūdiņa-Hoiere

Reģionālā koordinatore Kurzemē
Linda ir Kuldīgas biroja uzņēmējdarbības konsultante un ikdienā sniedz atbalstu un iedrošinājumu mazajiem Kurzemes reģiona ražotājiem. Palīdz ar reģistrēšanos katalogā, produkcijas popularizēšanu, vietējo ražotāju atpazīstamības celšanu. Lindas pārziņā ir arī Kurzemes Novada Garšas pasākumu organizēšana.
linda.dudina@llkc.lv
+371 29147935

Ineta Andersone

Reģionālā koordinatore Vidzemē
Ineta ir uzņēmējdarbības konsultante Valmieras birojā un viņas pārziņā ir Vidzemes saimniecības un ražotāji. Ja ir kāds jautājums, ierosinājums vai sadarbības piedāvājums saistībā ar katalogu vai Novada Garšas pasākumiem - sazinies.
ineta.andersone@llkc.lv
+371 29999675

Elīna Masteiko

Reģionālā koordinatore
Elīna ir uzņēmējdarbības konsultante Ogres birojā un Novada Garšas komandā darbojas kā reģionālā koordinatore Ogres, Aizkraukles, Jēkabpils, Salaspils, Ropažu, Siguldas, Ādažu un Saulkrastu novados.
elina.masteiko@llkc.lv
+371 29190798

Ilze Rūtenberga-Bērziņa

Sabiedrisko attiecību speciāliste
Ilze ir sabiedrisko attiecību cilvēks - perfekti nostrādāti teksti un relīzes ir viņas ikdiena. Ilzes pārziņā ir arī Zemgales Novada Garšas saimniecības un ražotāji. Ja vēlies pievienoties katalogam vai ir kādi jautājumi, droši zvani vai raksti.
ilze.rutenberga@llkc.lv
+371 29172125

Iveta Sondore

Reģionālā koordinatore Latgalē
Iveta ir Preiļu biroja uzņēmējdarbības konsultante, un viņas pārziņā ir Latgales saimniecības un ražotāji. Ja ir kādi jautājumi, ierosinājumi vai sadarbības piedāvājumi saistībā ar katalogu vai Novada Garšas pasākumiem, droši viņai raksti
iveta.sondore@llkc.lv
+371 26444373

Īrisa Roze-Posuma

Ventspils konsultāciju biroja vadītāja
Īrisa ikdienā vada LLKC Ventspils konsultāciju biroju, bet Novada Garšas pasākumi nav iedomājami bez viņas aktīvas līdzdalības.
irisa.roze@llkc.lv
+37129277011

Kristaps Gramanis

Nodaļas vadītājs
Ikdienā Kristaps vada Zivsaimniecības nodaļu, bet bieži vien viņu sastapsiet mūsu Novada Garšas pasākumu organizēšanā un nodrošināšanā, kur viņš ir neatsverams palīgs.
kristaps.gramanis@llkc.lv
+371 28304909

Liega Avota

Sociālo mediju speciāliste
Parasti Liegu jūs sastapsiet lūkojoties vai nu telefonā, vai datorā, jo viņas pārziņā Novada Garšas dzīves atspoguļošana sociālajos medijos un sociālo tīklu administrēšana. Arī skaistie plakāti, baneri un citi vizuālie materiāli ir viņas veidoti.
liega.avota@llkc.lv
+371 22347125

Ance Sniķere

Projektu vadītāja
Ance īsteno dažādus starptautiskus projektus par un ap Novada Garšas ražotājiem un ēdinātājiem. Neskopojas ar idejām un palīdzīgu roku Novada Garšas pasākumiem.
ance.snikere@llkc.lv
+371 29925262

Edgars Ķeveris

edgars.keveris@llkc.lv
+371 26672818

Biežāk uzdotie jautājumi

Ja vēlies pirkt vai pārdot Latvijā ražotu un audzētu pārtiku – pievienojies Novada Garšai.

Latvijas Lauku konsultāciju un
izglītības centrs.
Lauku attīstības nodaļa
Adrese
Rīgas ielā 34,
Ozolnieki, Ozolnieku pagasts,
Jelgavas novads,
LV-3018, Latvija
Latvijas Lauku konsultāciju un
izglītības centrs.
Lauku attīstības nodaļa
© 2019 - 2024 Visas tiesības aizsargātas
SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs

Pašlaik notiek darbi pie lapas uzlabošanas, drīzumā lapa būs atkal pieejama.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.