Sākums
Aktualitātes
“Novada Garša” – pasaules Aršanas čempionātā

“Novada Garša” – pasaules Aršanas čempionātā

9 oktobris, 2023
Visas aktualitātes, Novada Garša

Jau šīs nedēļas nogalē “Novada Garša” piedalīsies pirmo reizi Latvijā notiekošajā 68. pasaules Aršanas čempionātā. Visas dienas garumā čempionāta dalībnieki no teju 30 pasaules valstīm un arī viņu līdzjutēji varēs iepazīt visu četru mūsu valsts novadu garšas.

“Novada Garšas” telts piedāvājums būs pieejams sestdien, 14. oktobrī no pulksten 10.00 līdz 16.00 SIA “Upeskalni AB” tīrumos Kuldīgas novadā.

Šajā dienā pasākuma dalībniekus un viesus ar Latgales, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales garšām piesātinātās meistarklasēs iepazīstinās saimnieces – Rūta Beirote no z/s “Zutiņi”, Vija Kuļša no z/s “Kotiņi”, Marika Grīslīte no “Bemberu” mājām Īles pusē, kā arī suitu saimniece Skaidrīte Nagliņa.

Ikvienam būs arī iespēja nogaršot un iegādāties 30 lielisko mazo ražotāju un mājražotāju produkciju no visiem Latvijas novadiem.

Daiga Mellere, LLKC Kuldīgas biroja vadītāja: “Šīs nedēļas nogalē ikvienu aicinām uz neaizmirstamu notikumu, kurā satiksies arāji un mājražotāji! Latvietim arāja tēls vienmēr bijis saistīts ar strādīgumu, savas zemes mīlestību un stabilitāti. Šīs pašas vērtības varēsiet sajust arī “Novada Garšas” mājražotāju produkcijā.”

Neiztrūkstoša “Novada Garšas” pasākumu pavadone ir mūzika. Šoreiz tā vedīs no folkmūzikas Ērika Zepa un Julgī Staltes izpildījuma līdz pat rokmūzikai no grupas “Laime pilnīga”.

“Novada Garšas” saimniekiem šī noteikti būs lieliska iespēja savu produkciju piedāvāt viesiem ne vien no Latvijas.

Kā liecina pasākuma rīkotāju sniegtā informācija, arī dalībniekiem no Jaunzēlandes, Austrālijas, Amerikas, Kenijas, Somijas, Anglijas, Īrijas, Skotijas, Kosovas, Francijas, Slovēnijas, Nīderlandes, Vācijas, Čehijas, Zviedrijas, Šveices, Horvātijas, Norvēģijas, Dānijas un Beļģijas.

Atnāc. Atklāj. Iemīli!

Vairāk par čempionātu:

https://www.facebook.com/world.ploughing2023

Vairāk par norisēm “Novada Garšas” teltī:

https://www.facebook.com/NovadaGarsa

https://www.instagram.com/novadagarsa/

www.novadagarsa.lv 

Citas aktualitātes

Latvijas Lauku konsultāciju un
izglītības centrs.
Lauku attīstības nodaļa
Adrese
Rīgas ielā 34,
Ozolnieki, Ozolnieku pagasts,
Jelgavas novads,
LV-3018, Latvija
Latvijas Lauku konsultāciju un
izglītības centrs.
Lauku attīstības nodaļa
© 2019 - 2024 Visas tiesības aizsargātas
SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs

Pašlaik notiek darbi pie lapas uzlabošanas, drīzumā lapa būs atkal pieejama.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.