Kontaktinformācija
Simona Ģērmane
Mārupes novads, Mārupe, Lielā iela 33-9
Reģ.Nr.: 22088412306
PVD numurs: 79294
Darba Laiks
Informācija:
Pēc iepriekšējas pieteikšanās
QR Kods

Simona Ģērmane

SimMaize tiek cepta Mārupē kopš 2016. gada. Šo maizīti pati cepēja Simona sauc par radoši ceptu dabīgā ierauga maizi, jo tās sastāvā ir daudzumdaudz interesantu, vērtīgu un dabīgu sastāvdaļu, piemēram, nātru un gārsas pulveri, mārdadžu sēklas, melnsēklītes, kaņepju sēklas, pilngraudu auzu pārslas, kviešu klijas. Maize ir sātīga, garda un mitra. Nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus. Šī maize lieliski iederas svētkos, piknikos un brokastu galdā. 

Kā interesants jaunums ir izveidota arī BIY (bake it yourself) maizes versija jeb burciņmaize, kas ir lieliska dāvana svētkos, īpaši cilvēkiem, kuriem viss jau ir un tā dod iespēju siltu, svaigu dabīgā ierauga maizi pavisam vienkārši uzcept mājās pašam un servēt karstu, kūpošu ar kūstošu sviestu.

BIY maize aizved gatavošanas piedzīvojumā ar garšu pilnu gala rezultātu. Šobrīd maizīte iegādājama, tikai iepriekš pasūtot un, saņemot uz vietas Mārupē. Tas ļauj nodrošināt pašu labāko kvalitāti, jo maizīti iespējams saņemt pavisam siltu, tikko no krāsns. Taču sazinoties, varam vienoties arī par citām saņemšanas iespējām, t.sk. arī ar pakomātiem.

Drīzumā plānots, ka konkrētās dienās mazie būs nopērkama arī kādos mazajos Rīgas veikaliņos. Pašlaik BIY burciņmaize nopērkama Ogrē, garšvielu veikaliņā “Manas garšas”. 

Papildus iespējas

Tirgo uz vietas saimniecībā Meistarklases

Pieejamie produkti

Klasiskā maize

Maize un konditoreja

Klasiskā, dzeltenā dabīgā ierauga kurkumas maize ar sāļajiem zemesriekstiem

Produkts pieejams - Uz pasūtījumu Mazumā

Melnā maize

Maize un konditoreja

Melnā dabīgā ierauga maize ar augogles pulveri, lazdu riekstiem un dzērvenēm

Produkts pieejams - Uz pasūtījumu Mazumā

BIY Klasiskā maize

Maize un konditoreja

Klasiskā, dzeltenā dabīgā ierauga kurkumas maize ar sāļajiem zemesriekstiem dāvanu iesaiņojumā (burciņā), klāt dabīgais ieraugs, piramīdpārslu sāls un pamācība kā to izcept pašam

Produkts pieejams - Uz pasūtījumu Mazumā

BIY Melnā maize

Maize un konditoreja

Melnā dabīgā ierauga maize ar augogles pulveri, lazdu riekstiem un dzērvenēm dāvanu iesaiņojumā (burciņā), klāt dabīgais ieraugs, piramīdpārslu sāls un pamācība kā to izcept pašam

Produkts pieejams - Uz pasūtījumu Mazumā

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018