Kontaktinformācija
Inita
Saulkrastu novads, Saulkrasti, Bērzu iela 3B
Reģ.Nr.: 50103767521
PVD numurs: 065327
Darba Laiks
QR Kods

SIA Superpīrāgs

“Saulkrastu gardumi” ceptuvē, kurā top bērnības garša, ražojam no Latvijā audzētiem graudaugiem maizi un kulinārijas izstrādājumus. Tirgojam uz vietas Bērzu ielā 3B, Saulkrastos, katru sestdienu mūs var sastapt Skultes tirdziņā plkst. 7:00 - 12:00, bet katru piektdienu Saulkrastos, Katrīnbādes plača tirgū, plkst. 14:00 - 18:00. (Rīgā - Brāļu tirgos ceturtdienās, piektdienās un sestdienās).

Pasūtījumus lūdzam pieteikt pa tālr. 23220322, iepriekšējā darba dienā līdz plkst. 16:00 uz nākošo dienu, izsniegšana Bērzu ielā 3B. Saulkrastu robežās, pasūtījumiem virs 10 eur, piegāde bez maksas. Svētdienās nestrādājam, līdz ar to uz pirmdienu pasūtījumus nepieņemam.
„Saulkrastu gardumu” ceptuves vēsture aizsākās 2009. gadā, kad Kalvišu ģimene, krīzes motivēti, meklēja virzienu, kurā attīstīt savu biznesu. Izvērtējot, ka daudzas jomas krīzes laikā ir iestrēgušas, bet pārtiku ļaudis patērē nemainīgi, tika izlemts mēģināt veiksmi jomā, kas ir arī sievas Ilzes sirdslieta-konditorejā.
Liels darbs vairāk kā gada garumā tika ieguldīts receptūru izveidē, jo, saprotams, ka lai iegūtu klientu interesi un uzticību, piedāvājumam jābūt īpašam. Akcents tika likts tieši uz dabīgu izejvielu izmantošanu.
Rezultātā 2011. gadā tapa mājražošanas uzņēmums ar savu produkciju, kas ir atšķirīga no ierastā veikalu piedāvājuma un ar savu īpašo garšu, kā bieži no klientiem dzirdēts- bērnības garšu. Gardumi aktīvi tika piedāvāti Rīgas zemnieku tirdziņos un Gadatirgos daudzviet Latvijā. Ātri vien izveidojās plašs pastāvīgo klientu loks. Tad bija skaidrs, ka ir izvēlēts pareizais virziens.
2014.gadā tika reģistrēts SIA „Superpīrāgs” un ierīkots atsevišķs konditorejas cehs Saulkrastos. Uzņēmuma nosaukums būtībā bija klientu radīts, jo bieži vien dzirdētas atsauksmes: „Tie nu gan ir Super Pīrāgi!”
Kā zināms – „Pastāvēs, kas pārvērtīsies!” un arī Kalvišu ģimenes ceptuvē attīstība nevarēja apstāties, tāpēc tika īpaši piedomāts par produkciju, ko piedāvāt tirdzniecībai veikalos, un tā tapa preču līnija „Saulkrastu gardumi”, ar ko iemantot vēl plašāku klientu loku!

Papildus iespējas

Tirgo uz vietas saimniecībā

Pieejamie produkti

Griķu maize

Maize un konditoreja

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Miežu putraimu karaša

Maize un konditoreja

Produkts pieejams - Visu gadu Mazumā

Riekstiņi

Maize un konditoreja

Produkts pieejams - Sezonāli Mazumā

Kartupeļu cepumi ar ķimenēm

Maize un konditoreja

Produkts pieejams - Sezonāli Mazumā

Trauslie žagariņi

Maize un konditoreja

Produkts pieejams - Sezonāli Mazumā

Auzu pārslu cepumi: ar rozīnēm, ar sēkliņām, bez nekā

Maize un konditoreja

Produkts pieejams - Sezonāli Mazumā

KONTAKTI

LLKC | Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs
Lauku attīstības nodaļa

RĪGAS IELA 34
OZOLNIEKI, LV-3018